Forum Branży Meblowej
Czy kosmetyki Biotanic i inne bio są warte swojej ceny? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Różne różniste (/dzial-rozne-rozniste)
+--- Wątek: Czy kosmetyki Biotanic i inne bio są warte swojej ceny? (/w-czy-kosmetyki-biotanic-i-inne-bio-sa-warte-swojej-ceny)

Czy kosmetyki Biotanic i inne bio są warte swojej ceny? - Xanananana - 08-30-2017 03:17 PM

jak w temacie, zastanawiam się czy kupowanie produktów bio faktycznie jest opłacalne i przekłada się na jakość pielęgnacji… czy to tylko kolejna moda? Używałyście organicznego oleju kokosowego albo coś takiego?

Czy kosmetyki Biotanic i inne bio są warte swojej ceny? - Proooooostaa - 08-30-2017 03:28 PM

uważam, że są warte – zresztą wcale nie są aż takie drogie, porównaj sobie ceny z produktami największych marek kosmetycznych.Wink taki olej kokosowy może kosztować około 20 złotych, a ma naprawdę mnóstwo zastosowań i możesz używać go praktycznie do wszystkiego…

Czy kosmetyki Biotanic i inne bio są warte swojej ceny? - beza_z_kremem - 08-30-2017 04:06 PM

kosmetyki to moje hobby, więc coś wiem na ten temat.Wink ogólnie kosmetyki Biotanic służą mi jako świetne bazy do produkcji własnych maseczek, kul do kąpieli. Na stronie https://www.spadomowe.pl/biotanic-m-6.html możecie zobaczyć ceny, masło shea, olej arganowy, olej kokosowy… Bardzo porządne składniki o dobrej jakości, które nigdy nie mnie nie zawiodły. Warto popróbować.Wink

Czy kosmetyki Biotanic i inne bio są warte swojej ceny? - Proooooostaa - 08-30-2017 06:56 PM

a trudno się robi taką kulę do kąpieli? Chętnie bym spróbowała.Wink tylko trochę wątpię w swoje umiejętności.Big Grin

Czy kosmetyki Biotanic i inne bio są warte swojej ceny? - beza_z_kremem - 08-30-2017 08:31 PM

nie, nie trudno.Wink wystarczy zmieszać sodę oczyszczoną, kwasek cytrynowy, i dodać do tego jakieś składniki odżywcze, zapachowe. Masło shea i olej kokosowy pomagają scalić składniki. W Internecie jest mnóstwo przepisów. Najlepiej zacząć od najprostszych.Wink