Forum Branży Meblowej
Jakie probiotyki warto kupić? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Kwestie zdrowotne (/dzial-kwestie-zdrowotne)
+--- Wątek: Jakie probiotyki warto kupić? (/w-jakie-probiotyki-warto-kupic)Jakie probiotyki warto kupić? - spanish lady - 11-22-2017 06:02 AM

Jestem w trakcie brania antybiotyku i zastanawiam się jakie probiotyki kupic, żeby ochronić trochę mój układ pokarmowy bo obawiam się ze zoładek może mnie od nich bolec…. ;/ Cos możecie mi polecić?


Jakie probiotyki warto kupić? - Xanananana - 11-22-2017 08:19 AM

Musisz koniecznie co nieco przystopować z ostrymi i smażonymi rzeczami na pewno. Bo to podraznia. A może tu cos znajdziesz http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty-uklad-pokarmowy-probiotyki? Po prostu poczytaj co możesz znaleźć tam. Oni maja różne probiotyki w tabletkach i saszetkach. A bez bakterii twój organizm nie będzie taki silny. Wiec dobrze by było cos na ochrone wziąć. Po prostu musisz dostarczyć organizmowi zywych kultur bakterii żeby mogly u ciebie podrosnąć a wtedy będzie lepiej Tongue


Jakie probiotyki warto kupić? - CiekawisiaMisia - 11-22-2017 09:13 AM

haha hodowle jakas ma zalozyc czy jak? Wiadomo ze bakterie sa ważne ale tez trzeba jesc delikatne potrawy jak ma się jakies problemy zoladkowe.


Jakie probiotyki warto kupić? - haxorus - 11-22-2017 09:51 AM

Każdy organizm jest inny i niema się co dziwic i narzekac. Ale bakterie wnasyzm układzie pokarmowym sprawiają ze nasze jelita pracują wydajniej nie ma zaparć czy biegunek.


Jakie probiotyki warto kupić? - Xanananana - 11-22-2017 10:39 AM

To fakt. Moja kolezanka po smażonych kotletach nie raz miała biegunke.. a to podobno drażliwe jelita są przyczyną ale boi się isc do lekarza. W tamtej aptece masz sporą bazę wiedzy. Sa tez suplementy diety zmieniejszące stres http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty-dobre-samopoczucie-bezsennosc-stres musiałabys przejrzeć. Ja u nich brałam z magnezem i witamina B. Wiadomo ze trzeba je zazywać regularnie. Ale też są tabletki z kozłkiem czy melisy to sa ziola które od lat stosuje się w ziołolecznictwie.


Jakie probiotyki warto kupić? - CiekawisiaMisia - 11-22-2017 12:25 PM

Jak ktoś myśli ze za niego tabletki rozwiążą problem to jest w bledzie ale faktem mogą pomoc. Bo potrzeba np. lepiej zorganizować czas który jest przyczyna stresu.


Jakie probiotyki warto kupić? - Xanananana - 11-22-2017 03:06 PM

Ale to jasne ze trzeba tez zorganizować sobie dobrze zycie a tabletki to jednak tabletki . Lekarze nie kaza nam ich brac jak cukierków przecież Tongue


Jakie probiotyki warto kupić? - animozja - 11-22-2017 05:35 PM

W przypadku dużego nawału pracy czy w ogole jak jest dużo stresu to suplementy diety z magnezem są pomocne. Bo podobno wszyscy ludzie na swiecie prawie maja niedobory tego pierwiastka. A to jednak wpływa na ilość naszej energii na co dzień.