Forum Branży Meblowej
Czy pozycjonowanie stron internetowych jest opłacalne? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Kwestie zawodowe (/dzial-kwestie-zawodowe)
+--- Wątek: Czy pozycjonowanie stron internetowych jest opłacalne? (/w-czy-pozycjonowanie-stron-internetowych-jest-oplacalne)

Czy pozycjonowanie stron internetowych jest opłacalne? - SystemShock - 10-16-2017 08:12 AM

Zależy mi na opiniach osób które z pozycjonowania stron korzystały. Czy naprawdę daje to wyniki i się opłaca, czy lepiej jest postawić na standardową reklamę?

Czy pozycjonowanie stron internetowych jest opłacalne? - Mateusz Lipnicki - 10-16-2017 10:44 AM

To zależy. Pozycjonowanie sprowadza się do wyprowadzenia danej strony na czołówkę wyników wyszukiwania w google. Więc jeśli jesteś pewien że twoi klienci korzystają z tej wyszukiwarki (a tak jest średnio w 90 procentach użytkowników) to śmiało można stronę pozycjonować. po drugie zależy kto się tym zajmie..

Czy pozycjonowanie stron internetowych jest opłacalne? - SystemShock - 10-16-2017 01:16 PM

A samodzielne pozycjonowanie stron jest możliwe i skuteczne?

Czy pozycjonowanie stron internetowych jest opłacalne? - Mateusz Lipnicki - 10-16-2017 01:39 PM

Wszystko jest możliwe, może trochę mniej skuteczne - jak to w życiu Wink

Czy pozycjonowanie stron internetowych jest opłacalne? - Xanananana - 10-16-2017 04:06 PM

Z mojego doświadczenia wiem, ze pozycjonowanie się opłaca i daje rezultaty. przynajmniej w razie prowadzenia sklepu internetowego.

Czy pozycjonowanie stron internetowych jest opłacalne? - SystemShock - 10-16-2017 06:26 PM

też chcę wprowadzić sklep internetowy (na razie mam tylko stacjonarny) stąd moje zainteresowanie pozycjonowaniem. Kto ci pozycjonuje i jak długo?

Czy pozycjonowanie stron internetowych jest opłacalne? - Xanananana - 10-16-2017 08:53 PM

Ja akurat pozycjonowanie stron internetowych (mam 2 sklepy) zleciłam firmie z Poznania https://www.grupa-tense.pl/ - tu masz link bezpośrednio do ich strony internetowej. Znajdziesz tam cennik, ofertę, opinie klientów i kontakt. Na stronie jest cennik, ale dobrze jest też poprosić o wycenę, jest bezpłatna, więc do niczego nie zobowiązuje. U mnie pozycjonowanie dało bardzo wymierne efekty, ludzie cześciej wchodza na strony sklepów, a jak już wejdą to coś tam zawsze w oko wpadnie i zamawiają. Także zwiększyły się obroty i przychody Smile Samo podniesienie wyszukiwalności strony nie trwało długo, ale nadal współpracuję z tą firmą, zeby utrzymac pozycję.

Czy pozycjonowanie stron internetowych jest opłacalne? - SystemShock - 10-16-2017 10:25 PM

Brzmi ciekawie, zwłaszcza ta bezpłatna wycena. Lubię wiedzieć ile i za co płacę.