Forum Branży Meblowej
Gdzie znajdę najtańsze sklepy – aplikacja mi jakaś pomoże? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Różne różniste (/dzial-rozne-rozniste)
+--- Wątek: Gdzie znajdę najtańsze sklepy – aplikacja mi jakaś pomoże? (/w-gdzie-znajde-najtansze-sklepy-%E2%80%93-aplikacja-mi-jakas-pomoze)

Gdzie znajdę najtańsze sklepy – aplikacja mi jakaś pomoże? - SystemShock - 12-06-2017 08:07 AM

Słuchajcie, nie jestem Freeganem, ani niczym takim, ale najzwyczajniej nie lubię przepłacać za różne produkty, w tym też żywnościowe. Problem jednak w tym, że też wolałbym jeść zdrowo, a jak niektórzy wiedzą, takie produkty, które uchodz za BIO często swoje kosztują. Ale wiadomo, żyjemy w czasach smartfonów, to pomyślałem, że może jest jakaś fajna apka, dzięki której da się znaleźć najtańsze sklepy i zakupy? Smile

Gdzie znajdę najtańsze sklepy – aplikacja mi jakaś pomoże? - Xanananana - 12-06-2017 10:05 AM

O to ja też chętnie bym się dowiedziała, bo powiem szczerze, że przy tych wszystkich rosnących cenach znalezienie jakiejś fajnej oferty graniczy z cudem. Ktoś coś więcej na ten temat? Smile

Gdzie znajdę najtańsze sklepy – aplikacja mi jakaś pomoże? - Proooooostaa - 12-06-2017 10:50 AM

A próbowaliście może skorzystać z tej strony internetowej: https://tanszezakupy.pl/. Ja znalazłam przez tę aplikację najtańsze sklepy w swojej okolicy i powiem Wam zupełnie szczezre, że jestem urzeczona tym, jak ona działa. Wpisuję sobie listę produktów, które chcę kupić, a ta i pokazuje, gdzie dostanę je w najlepszych cenach

Gdzie znajdę najtańsze sklepy – aplikacja mi jakaś pomoże? - SystemShock - 12-06-2017 12:21 PM

Aha, czyli jeszcze dodatkowo ma jakąś usługę lokalizującą, ze Ci pokazuje wszystko w Twoim najbliższym otoczeniu.

Gdzie znajdę najtańsze sklepy – aplikacja mi jakaś pomoże? - Proooooostaa - 12-06-2017 01:09 PM

Jak najbardziej, dzięki temu wiesz, dokąd warto się udać. Jeszcze to jest tak, że dobiera nie tylko na zasadzie najtańszych produktów, ale też w taki sposób, że odeśle Cię najpierw tam, gdzie masz najwięcej tanich produktów.

Gdzie znajdę najtańsze sklepy – aplikacja mi jakaś pomoże? - SystemShock - 12-06-2017 04:06 PM

Ooo brzmi zacnie nie powiem Smile Dzięki serdecznie!

Gdzie znajdę najtańsze sklepy – aplikacja mi jakaś pomoże? - Proooooostaa - 12-06-2017 06:46 PM

Cieszę się, że mogła pomóc Smile