Forum Branży Meblowej
Gdzie warto kupić szczotki do butelek dla maluchów? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Rodzina bliższa i dalsza (/dzial-rodzina-blizsza-i-dalsza)
+--- Wątek: Gdzie warto kupić szczotki do butelek dla maluchów? (/w-gdzie-warto-kupic-szczotki-do-butelek-dla-maluchow)

Gdzie warto kupić szczotki do butelek dla maluchów? - Xanananana - 12-19-2017 06:06 AM

Hej, powiedzcie mi, gdzie i czy w ogóle warto kupować szczotki do butelek? Zwracam dużą uwagę na codzienną higienę, nie chcę, by w butelkach odkładało się coś, co nie powinno… Zdrowie dziecka najważniejsze.Wink ale zauważyłam, że nie wszyscy używają takich szczotek. I czy czasem szczotkowanie nie niszczy butelek?

Gdzie warto kupić szczotki do butelek dla maluchów? - Proooooostaa - 12-19-2017 06:17 AM

wiesz, to wszystko zależy od jakości szczotki. Jeśli jest dobra to nie rysuje i nie niszczy butelek, poza tym faktycznie wpływa na higienę i widzisz, że robi coś pozytywnego. Jeśli jest badziewna to będą ryski, a wnętrza butelki i tak nie doczyścisz… ja się nauczyłam na błędach, bo mam już drugie dziecko i wiem co warto, a czego nie warto mieć.Wink

Gdzie warto kupić szczotki do butelek dla maluchów? - Mateusz Lipnicki - 12-19-2017 08:32 AM

dostaliśmy z żoną szczotkę do butelek w wyprawce, w prezencie od rodziny. Używamy i teraz nie wyobrażamy sobie jak byłoby bez niej. Ale faktycznie, jakość ma tutaj chyba spore znaczenie. Fajne są szczotki z systemem obrotowym, polecam, tak się łatwiej myje.

Gdzie warto kupić szczotki do butelek dla maluchów? - Xanananana - 12-19-2017 10:13 AM

a gdzie znajdę taką dobrą szczotkę? Jest wszędzie dużo wszystkiego, ciężko podjąć decyzję i nie wtopić kasy w coś, co się nie nada…

Gdzie warto kupić szczotki do butelek dla maluchów? - Proooooostaa - 12-19-2017 10:57 AM

wejdź sobie na stronę internetową tego sklepu https://wyprawkowy.pl/szczotki-do-butelek-43, mają tam porządne szczotki do butelek i to w całkiem dobrych cenach. Ogólnie polecam szukać takich akcesoriów właśnie w sklepach dla dzieci, takich, gdzie asortyment jest przebierany i zwraca się uwagę na to, skąd pochodzi.

Gdzie warto kupić szczotki do butelek dla maluchów? - Xanananana - 12-19-2017 12:54 PM

dzięki za linka. W sumie myślałam, że taka dobra szczotka będzie w kosmicznej cenie, a jest bardzo przystępna… chyba sobie zamówię.Wink przy okazji może znajdę coś więcej dla swojego malucha.

Gdzie warto kupić szczotki do butelek dla maluchów? - CiekawisiaMisia - 12-19-2017 02:58 PM

używam szczotek do butelek i sobie chwalę, przecież trzeba dokładnie je wymyć, a samą wodą tego nie zrobisz. Oczywiście można sobie kombinować na jakieś domowe sposoby i próbować tam wpychać inne rzeczy, zwinięte chusteczki i tak dalej… ale po co, jeśli cena szczotki naprawdę jest śmieszna.

Gdzie warto kupić szczotki do butelek dla maluchów? - carringtonXXX - 12-19-2017 05:43 PM

my też używamy, butelki nie niszczą się bardziej, niż normalnie. Bo wiadomo, że jednak taka butelka to też ma swoją wytrzymałość, a czasem dziecku spadnie, ubrudzi się.