Forum Branży Meblowej
Gdzie kupię szambo betonowe w niskiej cenie? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Różne różniste (/dzial-rozne-rozniste)
+--- Wątek: Gdzie kupię szambo betonowe w niskiej cenie? (/w-gdzie-kupie-szambo-betonowe-w-niskiej-cenie)Gdzie kupię szambo betonowe w niskiej cenie? - SystemShock - 01-04-2018 05:28 AM

Od niedawna jestem samodzielny i mieszkam sam więc nie orientuję się w cenach – dopiero się uczę. Gdzie kupię względnie tanie szambo? Nie mam porównania, więc nie wiem ile wynosi kwota, jaką trzeba zapłacić za szambo. Szukam więc kogoś, kto się na tym zna i wskaże mi producenta, który ma niedrogie szamba w ofercie.


Gdzie kupię szambo betonowe w niskiej cenie? - carringtonXXX - 01-04-2018 07:04 AM

Ja kupiłem szambo po zapoznaniu się z ofertą: http://krosno.fabeton.pl/. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych informacji odnośnie szamb. W razie pytań odnośnie ilości zbiorników czy innych szczegółów, możesz skontaktować się z firmą.


Gdzie kupię szambo betonowe w niskiej cenie? - Dankosticz - 01-04-2018 09:03 AM

Ja też polecam firmę Fabeton, głównie ze względu właśnie na doradztwo. Ja byłam kompletnym laikiem w tej kwestii, firma bardzo mi pomogła w wyborze.


Gdzie kupię szambo betonowe w niskiej cenie? - Frotak - 01-04-2018 10:48 AM

Z kolei ja z żoną byliśmy związani z ofertą: http://grudziadz.fabeton.pl/ i mogę potwierdzić, iż nie tylko szamba reprezentują poziom, ale również pracownicy cechują się dużą wiedzą odnośnie szamb. Dzięki temu mogą dobrze doradzić klientowi.


Gdzie kupię szambo betonowe w niskiej cenie? - pawie oczko - 01-04-2018 12:44 PM

Czy tutaj kupię również wytrzymałe szambo betonowe w Stalowej Woli? Mogę zapłacić każdą cenę za transport, bo zależy mi przede wszystkim na jakości, a więc solidności i szczelności, jaką charakteryzuje się szambo.


Gdzie kupię szambo betonowe w niskiej cenie? - AngramaderaON - 01-04-2018 03:02 PM

Dla mnie sprowadzano szambo betonowe z Przysuchy. Na samo szambo nie czekałem długo, zamówiłem w poniedziałek i już w tym samym tygodniu szambo było u mnie. Na miejscu, panowie dość szybko uporali się z montażem szamba, więc niczym nie musiałem się martwić.


Gdzie kupię szambo betonowe w niskiej cenie? - Xanananana - 01-04-2018 03:20 PM

Czyli za montaż się nie płaci dodatkowo?


Gdzie kupię szambo betonowe w niskiej cenie? - animozja - 01-04-2018 05:05 PM

Ja dostałam link od koleżanki: http://rumia.fabeton.pl/ i myślę, że nie mogłam lepiej trafić. Firma – pełen profesjonalizm, zaś szamba – maksymalna szczelność, w dodatku dobra cena. Oceniam na 10/10! I za montaż nie płaci się dodatkowo Wink