Forum Branży Meblowej
O co chodzi z wyceną fraz? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Różności (/dzial-roznosci)
+--- Dział: Komputery i technika (/dzial-komputery-i-technika)
+--- Wątek: O co chodzi z wyceną fraz? (/w-o-co-chodzi-z-wycena-fraz)

O co chodzi z wyceną fraz? - SystemShock - 10-28-2019 07:38 AM

Siema! Słuchajcie, ostatnio trafiłem na coś takiego http://wycenpozycjonowanie.pl/. Tam doczytałem się, że chodzi o pozycjonoawnie i wycenę fraz. Ktoś może po ludzku wytłumaczyć, o co w tym chodzi?

O co chodzi z wyceną fraz? - Hamadriada - 10-28-2019 08:50 AM

Ale to jest dosć czytelnie tam rozpisane…

O co chodzi z wyceną fraz? - SystemShock - 10-28-2019 10:24 AM

No nie wiem, może ja po prostu jestem jak ten chłop, co trzeba mu wyłożyć Tongue Interesje mnie to, bo jestem dj-em i gram na różnych imprezach. Chciałbym, żeby mnie ludzie lepiej wynajdywali i wiecie… Jeśli ta pozycja jest taka ważna, to dobrze by było ją poprawić.

O co chodzi z wyceną fraz? - Pryggrez - 10-28-2019 12:24 PM

No to pomyśl sobie, szybciej wejdziesz pod link, który wyskoczy ci gdzieś dalej, czy gdzieś bliżej? Smile

O co chodzi z wyceną fraz? - SystemShock - 10-28-2019 02:36 PM

A no wiadomka, że zazwyczaj dalej niż druga strona to się nie ruszam. A to chodzi o to, gdzie się wyświetli link do strony, tak?

O co chodzi z wyceną fraz? - Pryggrez - 10-28-2019 03:39 PM

No… ogólnie mówiąc. A jeśli już chodzi o to, na czym polega wycena fraz, bo w końcu o to pytasz, to ogólnie mówiąc to jest tak, że masz firmę, z którą możesz skojarzyć określone słowa, prawda? Możesz mieć coś z popularniejszych lub mniej popularnych branż, jak na przykład dj jest średniopopularne, bo mniej osób się tym zajmuje, ale masz na przykład zakład pogrzebowy, a tych może być na jednej ulicy multum. No to w tym drugim przypadku wypozycjonowanie fraz dla konkretnego klienta będzie droższe, bo musi się przebić przez inne firmy.

O co chodzi z wyceną fraz? - SystemShock - 10-28-2019 06:30 PM

Aha… czyli tak, że jeśli np. ja mam „impreza” czy „DJ” i niewielu jest takich gości w okolicy, to zapłacę mniej, tak?