Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akustyka jest szalenie ważna

05-08-2014, 07:57 PM
Post: #1
Akustyka jest szalenie ważna
Trzeba stanowczo powiedzieć, że akustyka jest na pewno szalenie ważna. Ja pasjonuję się trochę tym zagadnieniem. Niedawno czytałam artykuł pt. akustyka pomieszczeń . Pragnę oznajmić, że dużo ciekawych wiadomości się w nim dopatrzyłam. Przypominam sobie, że pewnego razu byłam w kinie, gdzie miała miejsce zła akustyka, wówczas źle się patrzało na film. Ale to już się wydarzyło dużo lat temu, i teraz już konstruuje się zupełnie inne budynki. Sądzę że tak jest znacznie lepiej. 
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2014, 08:13 PM
Post: #2
Akustyka jest szalenie ważna
Sądzę że akustyka pomieszczeń jest ważna. Wiadomo, że nikt nie lubi gdy jest harmider. Ciekawe co Wam mówi hasło: akustyka pomieszczeń . Moja ciotka zajmuje się pomiarami izolacyjności akustycznej zatem miałem możliwość żeby się od niej różnych dowiedzieć o tym i owym. Z tego co mi wiadomo ona jest bardzo dobrym specjalistą i dużo osób kieruje się jej podpowiedziami. Polecam Wam odwiedzenie strony: analizysrodowiska.pl/podstrona/kontakt Lubię moją cocię i wiem ze była na roku razem z moim wujkiem.U mnie w rodzinie wcale nie ma polonistów ani historyków, wszyscy edukowali się na znawców technologii.Jeżeli o mnie chodzi, zajmuję się studiowaniem informatyki i uważam, że to wybóry który się opłaci.Od lat interesował mnie świat komputerów, od dawna chciałem nauczyć się programowania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2014, 09:59 PM
Post: #3
Akustyka jest szalenie ważna
Jeśli ma się dom daleko od innych domów, akustyka robi się nieistotna. Ale jeśli posiada się mieszkanie w bloku, akustyka pokojów gra olbrzymie znaczenie. Od pewnego czasu frapuje mnie coś takiego jak akustyka pomieszczeń . To faktycznie ciekawa tematyka, zresztą sami podrążcie temat. Moja ciocia wygłuszała ściany w swoim domu i jest nad wyraz zadowolona. Jej syn gra na perkusji i swego czasu był to olbrzymi problem dla współlokatorów, teraz już nie jest.Ja należę do ludzi którzy lubią ciszę. Jeśli ktoś zakłócałby ciszę w moim domu, byłbym wściekły.Nigdy nie brałem udziału w głośnych imprezach, nie lubię tłumu ani zadymionych pomieszczeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów