Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meble ze strychu

08-24-2016, 01:44 PM
Post: #1
Meble ze strychu
Dzień dobry. Niedawno razem z mężem robiliśmy porządki w domu rodziców. Weszliśmy na strych, na który od dawien dawna nikt nie zaglądał i okazało się, że znaleźliźmy tam prawdziwe skarby. Normalnie czujemy się jak prawdziwi poszukiwacze skarbów. Jak jakiś Indiana Jones czy ktoś taki. No ale mniejsza najbardziej nas interesuje to, że znaleźliźmy tam meble. Bardzo stare meble, które tam stoją naprawdę długo, aż trudno stwierdzić ile. I to tu teraz jest pytanko co z tym zrobić, b w stanie one niestety nie są zbyt najelpszym. Może tu ktoś coś wie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-24-2016, 03:27 PM
Post: #2
Meble ze strychu
Jak Indiana Jones? No naprawdę świetne porównanie Big Grin Niemniej gratuluję odkrycia, ono na pewno jest dla Was bardzo wartościowe. A wiecie jaka jest historia tych mebli? Skąd się wzięły czy ktoś ich używał? Na pewno będzie potrzebna renowacja mebli, żeby im przywrócić dawny blask. Tylko błagam załatwcie kogoś kto się naprawdę na tym zna i zrobi dzieło sztuki z tych mebli, żebyście mogli się cieszyć się taką wartościową rzeczą w Waszym domu. No i piękna pamiątka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-24-2016, 05:27 PM
Post: #3
Meble ze strychu
Meble były przez moją babcię używane, ale kiedyś był tutaj robiony remont i do domu wkroczył styl nowoczesny. Babcia nie dała nikomu zgody na ich wyrzucenie, bo to naprawde są artystycne i piękne meble, dlatego kazała je schować na strychu, żeby tam sobie czekały, aż ktoś się nimi zainteresuje. No i o to jesteśmy my. No właśnie wiemy, że tutaj będzie potrzeby profesjonalny remont stolarki drewnianej, żeby te meble doprowadzić do takiego stanu używalności, w jakim były za czasów babci, bo teraz to naprawdę do niczego się nadaja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów