Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukiwane języki

10-14-2014, 02:28 PM
Post: #1
Poszukiwane języki
Jednym z często poszukiwanych języków jest język niemiecki. Należy popatrzeć na różnorodne oferty, a tam odnajdziemy ich multum, jak chociażby tłumaczenie z niemieckiego. Ale mimo tego odnajdziemy inne propozycje, które z pewnością mogą nas zaszokować. Otrzymałam pewne zadanie od mojego prezesa. Byłam zmuszona odnaleźć dla niego tłumacza włoskiego, który miał sposobność rozpocząć współpracę z naszym przedsiębiorstwem. Wydawało mi się, że będę miała z tym problemy, ale jak wyszło na jaw to pod zwrotami tłumaczenie włoski znalazłam bez liku fachowych tłumaczy języka włoskiego. Byłam tym zdziwiona, ale najwidoczniej ten język w tej chwili także jest w modzie i poszukiwany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-14-2014, 05:04 PM
Post: #2
Poszukiwane języki
Na ten moment mnóstwo polskich firm nawiązuje współpracę z rozmaitymi korporacjami. Jasne, że angielski to ważny język, ale trafiają się również takie kwestie, gdzie jednak inny jest pożądany. Tydzień temu szukałem przeróżnych informacji do mojej firmy i tam trafiłem na interesującą stronę internetową , która proponowała przeróżne tłumaczenia. Było ich mnóstwo. W rzeczywistości to była ekstra oferta, więc odnalazłem tam podstronę zatytułowaną tłumaczenie angielski. Zapisałem sobie to na zaś. Na pewno taka oferta mi się w przyszłości przyda. : )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-14-2014, 06:16 PM
Post: #3
Poszukiwane języki
Takie tłumaczenia niemieckiego bądź też francuskiego nie są niczym nowoczesnym. Niemałym zdziwieniem może być to, kiedy trafimy na ogłoszenie o tytule tłumaczenia czeski. Ja ostatnio z tym się zetknąłem i jak wyszło na jaw, język czeski w tej chwili jest pożądany. Ale to jeszcze znośne. Najbardziej zszokowała mnie broszurką, którą dostałem na ulicy. Był na niej napis tłumaczenia polsko norweskie. Nigdy bym nie doszedł, że ludzie szukają takich tłumaczeń. Ale co tu się dziwić. Spółki się rozwijają itp., więc po świecie poszukują współudziałowców, a wtedy poszukiwani są tłumacze. ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów