Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Preparaty do myjni

05-27-2014, 01:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2015 10:29 PM przez songle.)
Post: #1
Preparaty do myjni
Mi konieczne są preparaty czyszczące do myjni, jaką rozkręciłem wspólnie z przyjacielem. Wspaniałe preparaty odnalazłem w dziale na stronie internetowym pt.: chemia dla myjni. Spółka jakoś się kręci, obecnie mamy nawet mnóstwo klientów, z tej przyczyny bardzo jestem usatysfakcjonowany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-27-2014, 02:34 PM
Post: #2
Preparaty do myjni
Ja, by wyczyścić dobrze posadzkę, stosuję preparaty do czyszczenia. Dużo danych o nich znajduje się w sieci. A tak swoją drogą u mnie duże zmiany. Za jakiś czas zmieniam mieszkanie. Co nieco się tym martwię, bowiem nie mam pojęcia jak będzie się tam mieszkało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-27-2014, 05:22 PM
Post: #3
Preparaty do myjni
Różne substancje czyszczące używam do prania wykładzin w hotelu. W hotelu mam ich bez liku, gdyż jestem pokojową. Mój szef zakupił je w uznanej spółce CIH. Dokładniejsze informacje są umieszczone w sieci. Preparaty czyszczące charakteryzują się znaczną jakością. Spółka CIH ma bardzo różnorodną ofertę. Można tu wybierać do woli substancje czyszczące, takie, które najbardziej odpowiadają prywatnym potrzebom. Ja je stosuję do mojej pracy już wiele lat, i muszę oznajmić, że są nadzwyczaj skuteczne. CIH proponuje swoje towary zarówno klientom w kraju, jak i także z innych krajów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-27-2014, 06:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2015 10:28 PM przez songle.)
Post: #4
Preparaty do myjni
Moja kuchnia ma żółty kolor i zlokalizowane są w niej bardzo ładne meble. Często przesiadujemy w kuchni, nawet wtedy gdy nie jemy żadnych potraw. Mam w kuchni paprotkę oraz niewielkie słoiczki z przyprawami. Sądzę, że moja kuchnia jest bardzo przytulna i zawsze dokładnie ją sprzątam. Dość często odwiedza nas brat mojego męża, czasami przychodzą też nasi dobrzy znajomi. Zamówiłam nową kuchenkę i jestem z tej nowej kuchenki ogromnie zadowolona. Zamierzam ją czyścić takimi samymi preparatami chemicznymi jakich używałam do kuchenki którą miałam wcześniej. Natomiast jeśli chodzi o preparaty chemiczne do czyszczenia podłogi, bez przerwy zamawiam jakieś inne. Tak więc doskonale się orientuję co obecnie dostępne jest na rynku. Mogę Wam moi drodzy polecieć świetną stronę cih.net.pl/dezynfekcja CIH to jest znakomite przedsiębiorstwo, rozprowadzają urządzenia czyszczące i mają pierwszorzędną ofertę jeżeli chodzi o środki czystości. Firma w której jestem zatrudniony przeprowadza zakupy tego rodzaju tylko u nich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów