Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Te sprawy są dla mnie ważne

05-05-2014, 01:05 PM
Post: #1
Te sprawy są dla mnie ważne
Ubóstwiam mojego mężczyznę za to, że ma bardzo dobry charakter. Jednak tak sie składa że mój facet ma też pewne wady. Chociaż ma interesujące rysy twarzy i bardzo ładną sylwetkę, ma niestety małego penisa. Jego wacek jest tak mały, że prawie że wybuchnęłabym śmiechem gdy ujrzałam go po raz pierwszy. Obowiązkowo muszę go nakłonić aby nabył nowoczesny ekstander, to w końcu będę mogła odpuścić sobie udawanie orgazmów. Wpisałam już w wyszukiwarkę sformułowanie: pompka próżniowa ale sądzę że zastosowanie nowoczesnego ekstandera to bardziej korzystne rozwiązanie. Niewątpliwie mój chłopak sie zdenerwuje jak sie dowie co ja myślę o jego wacku ale i tak żywię nadzieję że prędzej czy później uda mi sie go namówić do przeprowadzenia powiększania. 
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2014, 03:36 PM
Post: #2
Te sprawy są dla mnie ważne
Swego czasu mierzyłem się z kłopotami, które skrótowo można by opowiedzieć tak, że byłem się pozbawiony pewności siebie w tematach łóżkowych. Nie byłem przekonany, czy zadowalam moją żonę w takim stopniu, na jaki zasługiwała. Czyniło to między nami problemy natury nie jedynie łóżkowej. Nie tylko ja, ale i ona czuła frustrację, jaką wyładowywaliśmy na sobie wzajemnie. I tak napięta atmosfera wisiała w powietrzu dopóki nie odebrałem na adres e-mail informacji od przedsiębiorstwa Powiększanie Sklep z sugestiami w kwestii jak powiększyć penisa. Postanowiłem nabyć parę spośród ich asortymentu i w dość szybkim czasie od otrzymania przesyłki zobaczyłem zmianę. No i moje małżeństwo także odczuło zmianę na korzyść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2014, 05:33 PM
Post: #3
Te sprawy są dla mnie ważne
Cieszę się, że nie wyłącznie ja sama napotkałam w małżeństwie tematy tego typu. Aczkolwiek jasnym chyba jest, że nikomu źle nie wróżę i nie polepszam sobie humoru problemami drugiego człowieka. Czasem jednak dobrze zdać sobie sprawę, że w razie zbliżonych trudności jest się do kogo zwrócić z pytaniem o poradę. I że rejestrują się userzy, którym pojęcia w stylu ekstendery nie brzmią obco. 
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów