Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Temat wycieczek szkolnych

10-20-2015, 02:34 PM
Post: #1
Temat wycieczek szkolnych
Jadąc ostatnio samochodem z pracy, widziałem na mieście baner z mniej więcej takim zdaniem: wycieczki klasowe. Po powrocie do mieszkania zabrałem się za lokalizowanie jakiejś pewnej firmy, która mogłaby zorganizować wyjazd dla rówieśników mojej Ani. Wpadłem na stronkę biura podróżniczego z Torunia, które ma w ofercie wyjazdy do Francji. Sądzicie, że to państwo to dobry pomysł? Możecie podzielić się dokąd wasze dzieci jeżdżą na wycieczki szkolne i wracają zadowolone? Odrobinę martwię się, że młodzież (wiek 15 lat) nie będzie zaciekawiona widokami miast francuskich i jazda busem będzie zbyt nudna dla nich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-20-2015, 04:35 PM
Post: #2
Temat wycieczek szkolnych
Jestem członkiem samorządu rodzicielskiego w podstawówce mojego dziecka. Chcemy przygotować dla młodzieży wyjazd na zieloną szkołę za granicę. W związku z tym kolekcjonuję broszury z hasłem zielona szkoła. Małżonka po wstukaniu w google niezapomniane wycieczki dla szkół odnalazła bardzo interesującą ofertę wyjazdu do stolicy Francji. Ja jednak nie jestem przekonany odnośnie tego kierunku wycieczki. Wydaje mi się za poważne dla dzieciaków. Pomożecie ze znalezieniem jakiegoś, jakby to skomentował mój syn, “czaderskiego” miasta? A nuż wasze dzieciaki były na niebanalnej wycieczce ostatnio?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-20-2015, 05:12 PM
Post: #3
Temat wycieczek szkolnych
Jestem początkującą nauczycielką, dopiero po studiach. Nauczam języka angielskiego. Mam w tym semestrze po raz pierwszy klasę - uczniowie z 4 klasy. Powinnam ich zaprosić na wycieczkę klasową, ale zupełnie nie posiadam mocy na organizowanie jej samej. Poszukuję dlatego wsparcia biur wycieczkowych. Najpierw jednak chciałabym przemyśleć jakiś region Polski. Myślę o Sudetach, bo pochodzę z Opola i tam też podstawówka. Co sądzicie? Sugerujecie jakieś bezpieczne wycieczki szkolne za granicę? Pochwalicie się, do jakich miast wasze pociechy podróżuję na wycieczki szkolne?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-20-2015, 05:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-13-2016 09:28 PM przez songle.)
Post: #4
Temat wycieczek szkolnych
To, co dzieciaki szczególnie lubią w szkole to niewątpliwie wyjazdy. Sam dobrze pamiętam wyjazdy w stylu zielona szkoła za granicą, toteż zupełnie nie jestem zdziwiony. W szkole mojego malucha wyjazdy organizowane są raczej rzadko, a jeśli już, to zazwyczaj do nieodległych miast czy muzeum. Jak sytuacja prezentuje się w Waszych szkołach? Znam placówki, gdzie planowane są wyjazdy zagraniczne i kolonie. Myślę, czy nie podpowiedzieć takiego rodzaju wyjazdu na zbliżającej się wywiadówce. Myślicie, iż takie rozwiązanie się spodoba?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów