Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wyposażenie biur i hoteli

11-14-2014, 10:35 PM
Post: #1
Wyposażenie biur i hoteli
Wiele osób szuka dobrych mebli dla hotelu, jak również innych. W ostatnim czasie wraz z przyjacielem mieliśmy taki sam problem. On poszukiwał mebli do biura, a ja mebli do hotelu. Pewnego dnia Łukasz znalazł w necie pod zwrotami meble biurowe Poznań dobry sklep oferujący meble biurowe jak także ładne meble dla hotelu. Najbardziej zainteresowały mnie tam oryginalne łóżka hotelowe. Bez zastanowienia zaczęłam zamawiać. Powiem szczerze, że w rzeczywistości meble prezentowały się jeszcze ładniej. Tak bardzo cieszyłam się, że daliśmy radę znaleźć profesjonalny sklep. ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-15-2014, 12:01 AM
Post: #2
Wyposażenie biur i hoteli
Powstało sporo mebli, które powinny być w pokojach hotelowych. Bez wątpienia to będzie dobre łóżko czy szafeczka. Zbytnio nie mam zielonego pojęcia, ponieważ ja miałam większy dylemat. Meblowałam biuro i poszukiwałam mebli. Nic nie byłam w stanie odnaleźć. Któregoś razu idąc wkurzona z tego biura dostałam na ulicy kolorową ulotkę zatytułowaną meble do pensjonatów. Uradowałam się jak maleńkie dziecko. W jednej chwili wchodząc do chaty siadłam do laptopa i zaczęłam sprawdzać witrynę sieciową, która była tam podana. Odnalazłam dla siebie najtańsze meble biurowe w Poznaniu. Uważałam, że będę musiała je sprowadzać z innego miasta, ale wyszło na jaw, że nie. Kupiłam i w przeciągu trzech dni moje biuro było umeblowane. ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-15-2014, 12:58 AM
Post: #3
Wyposażenie biur i hoteli
W tej chwili hotele prześcigają się w tym, kto ma ładniejsze meble itp. Wiem to z własnego doświadczenia. Na początku jak otwierałem hostel myślałem, że ta gorączka mnie nie złapie. Myliłem się. Zacząłem oglądać inne hostele i zerkałem co może pojawić się w moim. Zależało mi na tym aby znaleźć komfortowe łóżka do hoteli. Kiedy nasz gość będzie zadowolony oraz wypoczęty to będzie znaczyć, że może nas znowu odwiedzić. Pragnąłem swoich klientów przyciągnąć komfortem, stylem i miłą atmosferą. Oryginalne meble hotelowe były tylko dodatkiem. Ku mojej uciesze wszystko było ok. i mogłem wpuszczać gości. Wszyscy byli zauroczeni hotelem. Cieszyło mnie to. : P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów